HISTÓRIA A PRÍTOMNOSŤ ATERA

História a prítomnosť ATERA

Od roku 1963 keď bola založená spoločnosť Atera sa nezmenili iba vozidlá. Taktiež sa zmenili naše aktivity vo voľnom čase - a dnes očakávame omnoho viac od našich prepravných systémov. Rovnaké požiadavky sa uplatňujú dnes ako aj v minulosti a to preprava vašich vybavení pre voľný čas a profesionálnych vybavení jednoducho a bezpečne!

Od prvého výkresu až po finálnu výrobu sú centrom nášho vývoja užívateľský komfort, funkčnosť, dizajn a kvalita. Toto je dôvod prečo naši konštruktéri a dizajnéri používajú najmodernejšie technológie na dosiahnutie najlepšieho výsledku. Vzhľadom na neustály vývoj našich produktov a použitie špeciálnych materiálov a výrobných procesov sme si stanovili vysoký štandard pre inovácie.


 

NAJBLIŽŠIA PREDAJŇA

Použite mapu predajcov na vyhľadanie najbližšej predajne.  

VÝHODY PREDAJNÍ
Odporúčame našim zákazníkom navštíviť najbližieho predajcu.

Sortiment strešných nosičov,autoboxov, nosičov bicyklov patrí medzi špecifické produkty vo viacerých pohľadoch. Už základné strešné nosiče treba ladiť podľa príslušenstva, ktoré chcete prepravovať. Bicykle, batožina, lyže - každú prepravu pomocou nosných systémov si treba zladiť s modelom automobilu, aby ste sa nestretli s problémom, že neodvezieť to čo potrebujete alebo vás bude napr. strešný box obmedzovať pri otváraní zadných dverí. Preto vám odporúčame vyšpecifikovať si svoje požiadavky na prepravu a navštíviť naše partnerské predajne,kde vám odborne zdatný predajcovia poskytnú poradenstvo, služby montáže či servisu.