Strešný nosič ATERA SIGNO RTD 048 510 pre OPEL Astra Sports Tourer

Strešný nosič ATERA SIGNO RTD 048 510 pre OPEL Astra Sports Tourer

CENA: 220.00 €

Vrátane DPH
Dostupnosť:

Skladom

Kód tovaru:

SNATR1051A

Záruka:

36 mesiacov

PopisTechnické údaje

Strešný nosič Atera Signo RTD 048 510

 • Veľmi kvalitný strešný nosič od nemeckého výrobcu Atera. V balení sú už zložené 2 kompletné priečne nosníky pripravené na použitie. Štýlový, elegantný nosič ladiaci s moderným dizajnom nových vozidiel.

 • Prvotriedne materiály, prepracovaný dizajn, jednoduchá a rýchla montáž na strechu auta. Signo RTD je spoľahlivý základ pre váš strešný box, nosiče bicyklov, lyží či iné príslušenstvo.

 • Pätky nosiča sú nastavovateľné. Prispôsobia sa šírke pozdĺžnika a silný kovový úchyt sa zaistí za hranu na strešných vyvýšených i integrovaných pozdĺžnikoch. Vďaka tomu je Signo RTD vhodný pre veľa typov vozidiel.

 • Nosná tyč Atera Aero Profil prináša aerodynamickú dokonalosť. Tyč je v tvare krídla a na zadnej zostupnej strane profilu je špeciálne spracovaná hrana - ShapeBreak.  Táto hrana na profile tyče riadi prúdenie vzduchu ideálnym spôsobom čo minimalizuje aerodynamický hluk.

 • Ako jediný nosič na trhu nepoužíva gumnné tesnenie pre zakrytie T-drážky. V balení by ste ho hladali zbytočne. Atera Aero Profil je vybavený po celej svojej dĺžke gumenným deflektorom - WindBarier. Tento deflektor vytvára malé výry vzduchu, ktoré formujú na povrchu tyče takzv. vzduchový vankúš  - Air Cushion. Tento vzduchový vankúš premosťuje prúd vzduchu ponad T-drážku bez vzniku nepríjemného hluku pri všetkých jazdných podmienkach.

 

 • Pre uchytenie príslušenstva (nosičiov bicyklov, lyží, boxov) je Atera Aero Profil vybavený T-drážkou. Šírka drážky je 21 mm. Tento rozmer T-drážky, využívajú takmer všetci výrobcovia strešných nosičov, čím je nosič kompatibilný s príslušenstvom aj iných výrbocov. (Thule, Yakima, Hakr, MontBlanc a iných...). Prístup k drážke je vďaka odsuvným koncovým  krytkám veľmi jednoduchý.

 • Šírka profilu je 80 mm. Dĺžka 1100 mm. Profil je vhodný pre čeusťové montážne systémy strešných boxov Hapro, Thule, Hakr. Taktiež je vhodný aj pre U profil strešných boxov Hakr, Neumann, Northline.
 • Súčasťou balenia je aj momentový imbus kľúč - 6 Nm, s ktorým nosič pevne a bezpečne utiahnete. Pri dosiahnutí max. momentu kľúč hlasne zakliká.

 • Všetky časti nosiča, ktoré prichádzajú do styku s pozdĺžnikmi sú vyrovené z mäkkého materiálu, aby sa predišlo poškodeniu - poškriabaniu. Vždy pred montážou je vhodné pozdĺžniky vyčistiť, aby po utiahnutí nosiča nevznikali z prachu mikroškrabance.

 • Strešný nosič Atera Signo RTD je dimenzovaný na nosnosť 100 kg. Dôležité je dodržiavať nosnosť strechy určenú výrobcom vozidla. Tento údaj nájdete v technickom preukaze.

 

 • Uzamykanie je štandardom. Každá pätka je vybavená zámkom. 
NAJBLIŽŠIA PREDAJŇA

Použite mapu predajcov na vyhľadanie najbližšej predajne.  

VÝHODY PREDAJNÍ
Odporúčame našim zákazníkom navštíviť najbližieho predajcu.

Sortiment strešných nosičov,autoboxov, nosičov bicyklov patrí medzi špecifické produkty vo viacerých pohľadoch. Už základné strešné nosiče treba ladiť podľa príslušenstva, ktoré chcete prepravovať. Bicykle, batožina, lyže - každú prepravu pomocou nosných systémov si treba zladiť s modelom automobilu, aby ste sa nestretli s problémom, že neodvezieť to čo potrebujete alebo vás bude napr. strešný box obmedzovať pri otváraní zadných dverí. Preto vám odporúčame vyšpecifikovať si svoje požiadavky na prepravu a navštíviť naše partnerské predajne,kde vám odborne zdatný predajcovia poskytnú poradenstvo, služby montáže či servisu.  
V košíku sa nachádza celkom: 0 položiek, v celkovej hodnote: 0 Pokračovať >>