Nosič bicyklov Hakr Trip 3 Middle + adapter HV1160

Nosič bicyklov Hakr Trip 3 Middle + adapter HV1160

CENA: 459.00 €

Vrátane DPH
Dostupnosť:

Skladom

Kód tovaru:

HV1159-1

PopisTechnické údajePríslušenstvo
Nosič bicyklov Hakr Trip 3 Middle + adapter HV1160
  • Set - nosič bicyklov na ťažné zariadenie pre 3 bicykle + adapter pre 4-tý bicykel.
  • Veľmi praktický cenovo dostupnejší set, s ktorým odveziete 4 bicykle.
  • Vhodný pre všetky typy bicyklov s max. rázvorom kolies do 1200 mm.
  • Montáž je jednoduchá a bez použitia náradia. Odomknete zámok, (kľúč je nutné pri montáži vybrať zo zámku), stlačíte poistku na páke a páku zodvihnete uplne hore do zvislej polohy, nosič položíte na guľu ťažného zariadenia a zatiahnete páku nadol, uzamknete. Zaberie to pár sekúnd.
  • Prístup do kufra auta i s naloženými bicyklami je možný vďaka sklopnej funkcii. Stačí odistiť 2 poistky - ručné matice a nosič môžete sklopiť.
  • Bicykle - rámy  uchytíte do nosiča ramenami s čeľusťovým úchytom, ktorý stiahnete ručnou maticou. Pre 4-tý bicykel sa používa spojovacia obojstranná čeľusť (bike to bike conection), s ktorou spojíte 3-tí a 4-tý bicykel. Uzamkycie maticu sú na úchytoch pre 3 a 4 bicykel.
  • Kolesá utiahnete o nosič textilnými remienkami s kovovou istiacou prackou. Dĺžka remienkov je vhodná pre plášte do 2,6 palca.
  • Elektrická zástrčka-koncovka svetiel je 13 pólová. Ak máte 7 pólovú zásuvku na ťažnom zariadení, elektrickú redukciu-adapter vám pri kúpe nosiča dodáme zdarma. Stačí si ju vyžiadať pri objednávke v poznámke. 
  •  Rozemery krabice nosiča: 110x85x21 cm. +  krabica adaptera: 35x20x20 cm.

 

 
NAJBLIŽŠIA PREDAJŇA

Použite mapu predajcov na vyhľadanie najbližšej predajne.  

VÝHODY PREDAJNÍ
Odporúčame našim zákazníkom navštíviť najbližieho predajcu.

Sortiment strešných nosičov,autoboxov, nosičov bicyklov patrí medzi špecifické produkty vo viacerých pohľadoch. Už základné strešné nosiče treba ladiť podľa príslušenstva, ktoré chcete prepravovať. Bicykle, batožina, lyže - každú prepravu pomocou nosných systémov si treba zladiť s modelom automobilu, aby ste sa nestretli s problémom, že neodvezieť to čo potrebujete alebo vás bude napr. strešný box obmedzovať pri otváraní zadných dverí. Preto vám odporúčame vyšpecifikovať si svoje požiadavky na prepravu a navštíviť naše partnerské predajne,kde vám odborne zdatný predajcovia poskytnú poradenstvo, služby montáže či servisu.  
V košíku sa nachádza celkom: 0 položiek, v celkovej hodnote: 0 Pokračovať >>