Nosič bicyklov Hapro Atlas Premium 3 (e-bike)

Nosič bicyklov Hapro Atlas Premium 3 (e-bike)

CENA: 419.00 €

Vrátane DPH
Stará cena: (459.00) €
Dostupnosť:

Skladom

Kód tovaru:

32103

Záruka:

36 mesiacov

Prílohy:
PopisTechnické údajePríslušenstvo
Nosič bicyklov na ťažné zariadenie Hapro Atlas 3

Nosič pre 3 bicykle na ťažné zariadenie od holandského prémiového výrobcu Hapro.

Hapro Atlas 3 Premium je nástupcom populárnej modelovej rady Hapro Atlas 3 a prichádza s mnohými vylepšenými funkciami a výborným pomerom - kvalita - funkčnosť - cena.

 

Nosič má kompaktné rozmery 88 x 108,5 x 90,4 cm, po zložení rámu š 101,8 x 95 x 33,4 cm. Uskladnenie a prevážanie nosiča nie je žiaden problém.

Nosič je konštruovaný z kvalitných materiálov, čierna farba v kombinácii s modrou mu dodáva pekný vzhľad a eleganciu.

Hmotnosť nosiča je 17,3 kg, nosnosť 60 kg.

Do nosiča je možné uchytiť bicykle s max. priemerom rámu 72 mm. Držiaky rámov majú mäkký ochranný povrch, aby nespôsovali škrabance.

Vzdialenosť medzi bicyklami na nosiči je 18 cm.

Do nosiča je možné uchytiť bicykle s maximálnou výškou plášť + ráfik 72 mm.

Nosič je uzamykateľný k ťažnému zariadeniu, taktiež sa do nosiča uzamyká každý bicykel.

Držiaky kolies je možné nastaviť podľa veľkosti bicykla.

Osvetlenie je vybavené 13 i 7 pólovou elektrickou zástrčkou. Svetlá je možné sklopiť pre lepšiu manipuláciu a ochranu pri skladovaní a prepravovaní nosiča. Svetlá sú vybané pre prevádzku na cestách SR hmlovým svetlom.

Hapro Atlas 3 Premium je vybavený dôležitou sklopnou funkciou, vďaka ktorej vás preprava bicyklov nebude obmedzovať pri prístupe do batožinového priestoru vašeho vozidla. Nosič sa sklopí až do 80 stupňového uhla.


Montáž nosiča na ťažné zariadenie je veľmi jednoduchá, iba zatiahnutím páky nahor uchytíte nosič veľmi bezpečne. Taktiež vďaka nastavovateľnému prítlaku na guľu ťažného zariadenia.

 
NAJBLIŽŠIA PREDAJŇA

Použite mapu predajcov na vyhľadanie najbližšej predajne.  

VÝHODY PREDAJNÍ
Odporúčame našim zákazníkom navštíviť najbližieho predajcu.

Sortiment strešných nosičov,autoboxov, nosičov bicyklov patrí medzi špecifické produkty vo viacerých pohľadoch. Už základné strešné nosiče treba ladiť podľa príslušenstva, ktoré chcete prepravovať. Bicykle, batožina, lyže - každú prepravu pomocou nosných systémov si treba zladiť s modelom automobilu, aby ste sa nestretli s problémom, že neodvezieť to čo potrebujete alebo vás bude napr. strešný box obmedzovať pri otváraní zadných dverí. Preto vám odporúčame vyšpecifikovať si svoje požiadavky na prepravu a navštíviť naše partnerské predajne,kde vám odborne zdatný predajcovia poskytnú poradenstvo, služby montáže či servisu.  
V košíku sa nachádza celkom: 0 položiek, v celkovej hodnote: 0 Pokračovať >>