Nosič bicyklov Hapro Atlas Premium 2 (e-bike)

Nosič bicyklov Hapro Atlas Premium 2 (e-bike)

CENA: 359.00 €

Vrátane DPH
Stará cena: (399.00) €
Dostupnosť:

Skladom

Kód tovaru:

32102

Záruka:

36 mesiacov

Prílohy:
PopisTechnické údajePríslušenstvo
Nosič bicyklov Hapro Atlas 2 Premium

Nosič pre 2 bicykle na ťažné zariadenie od holandského prémiového výrobcu HAPRO. Vhodný pre všetky typy bicyklov, ideálny pre elektrobicykle.

HAPRO ATLAS 2 PREMIUM má vynikajúci pomer - kvalita - funkčnosť - cena.

Nosič má kompaktné rozmery š 76,3 x 108,5 x 90,5 cm, po zložení rámu š 106,4 x 95 x 35,3 cm. Uskladnenie a prevážanie nosiča nie je žiaden problém.

Nosič je konštruovaný z kvalitných materiálov, čierna farba v kombinácii s modrou mu dodáva pekný vzhľad a eleganciu.

Hmotnosť nosiča je 15,4 kg, nosnosť až 60 kg, pre bicykle s max. hmotnosťou 30 kg + 30 kg.

 

Do nosiča je možné uchytiť bicykle s max. priemerom trubky rámu 72 mm. Držiaky rámov majú mäkký ochranný povrch, aby nespôsovali škrabance.

Vzdialenosť medzi bicyklami na nosiči je až 26 cm, čo ocenia hlavne majitelia elektrobicyklov a horských bicyklov so širokou vidlicou. Na nosiči budú mať bicykle dostatok miesta, nebudú sa dotýkať.

Do nosiča je možné uchytiť bicykle s maximálnou výškou plášť+ráfik 72 mm.

Držiaky kolies je možné nastaviť podľa veľkosti bicykla.

Osvetlenie je vybavené 13 i 7 pólovou elektrickou zástrčkou. Svetlá je možné sklopiť pre lepšiu manipuláciu a ochranu pri skladovaní a prepravovaní nosiča. Svetlá sú vybané pre prevádzku na cestách SR hmlovým svetlom.

ATLAS 2 PREMIUM je vybavený dôležitou sklopnou funkciou, vďaka ktorej vás preprava bicyklov nebude obmedzovať pri prístupe do batožinového priestoru vašeho vozidla. Nosič sa sklopí až do 80 stupňového uhla.

Montáž nosiča na ťažné zariadenie je veľmi jednoduchá, iba zatiahnutím páky nahor uchytíte nosič veľmi bezpečne. Potrebný uťahovací moment je možné doladiť štelovacím gombíkom. 

 

NAJBLIŽŠIA PREDAJŇA

Použite mapu predajcov na vyhľadanie najbližšej predajne.  

VÝHODY PREDAJNÍ
Odporúčame našim zákazníkom navštíviť najbližieho predajcu.

Sortiment strešných nosičov,autoboxov, nosičov bicyklov patrí medzi špecifické produkty vo viacerých pohľadoch. Už základné strešné nosiče treba ladiť podľa príslušenstva, ktoré chcete prepravovať. Bicykle, batožina, lyže - každú prepravu pomocou nosných systémov si treba zladiť s modelom automobilu, aby ste sa nestretli s problémom, že neodvezieť to čo potrebujete alebo vás bude napr. strešný box obmedzovať pri otváraní zadných dverí. Preto vám odporúčame vyšpecifikovať si svoje požiadavky na prepravu a navštíviť naše partnerské predajne,kde vám odborne zdatný predajcovia poskytnú poradenstvo, služby montáže či servisu.  
V košíku sa nachádza celkom: 0 položiek, v celkovej hodnote: 0 Pokračovať >>