Strešný nosič HAKR HV0344/HV0018 pre AUDI Q4 e-tron

Strešný nosič HAKR HV0344/HV0018 pre AUDI Q4 e-tron

CENA: 139.00 €

Vrátane DPH
Dostupnosť:

Skladom

Kód tovaru:

HV344015

Prílohy:
PopisTechnické údaje

Strešný nosič AUDI Q4 e-tron r.v. 22->, Hakr HV0344/HV0018

  • novinka od českého výrobcu ASN Hakr Brno.
  • strešný nosič vhodný pre vozidlá s integrovanými strešnými pozdĺžnikmi (lyžinami) alebo s klasickými vyvýšenými strešnými pozdĺžnikmi s ostrou hranou.
  • Balenie obsahuje 2 kompletné priečne nosiče, ktoré pozostáva z 2 krabíc. HV0344 - balenie 4 úchytov a HV0018 balenie 2 hliníkových aero tyčí.
  • Jednoduchá montáž pomocou imbus kľúča.
  • Nosná hliníková aero tyč HV0018 je vybavená T-drážkou pre uchytenie príslušenstva ako nosičov bicyklov, lyží, poprípade aj strešných boxov či iných druhov nosičov. T-drážka je kompatibilná aj pre nosiče od iných výrobcov ako npr. Thule, Atera, Hapro, Yakima ...
  • Max. nosnosť nosiča je 100 kg. Dodržujte nosnosť strechy určenú výrobcom vozidla.
  • Uzamykanie je súčasťou balenia.

 

NAJBLIŽŠIA PREDAJŇA

Použite mapu predajcov na vyhľadanie najbližšej predajne.  

VÝHODY PREDAJNÍ
Odporúčame našim zákazníkom navštíviť najbližieho predajcu.

Sortiment strešných nosičov,autoboxov, nosičov bicyklov patrí medzi špecifické produkty vo viacerých pohľadoch. Už základné strešné nosiče treba ladiť podľa príslušenstva, ktoré chcete prepravovať. Bicykle, batožina, lyže - každú prepravu pomocou nosných systémov si treba zladiť s modelom automobilu, aby ste sa nestretli s problémom, že neodvezieť to čo potrebujete alebo vás bude napr. strešný box obmedzovať pri otváraní zadných dverí. Preto vám odporúčame vyšpecifikovať si svoje požiadavky na prepravu a navštíviť naše partnerské predajne,kde vám odborne zdatný predajcovia poskytnú poradenstvo, služby montáže či servisu.  
V košíku sa nachádza celkom: 0 položiek, v celkovej hodnote: 0 Pokračovať >>