Strešný nosič THULE Evo WingBar Edge Black 7204/7212B/7212B pre CITROEN C3 Aircross

Strešný nosič THULE Evo WingBar Edge Black 7204/7212B/7212B pre CITROEN C3 Aircross

CENA: 379.00 €

Vrátane DPH
Dostupnosť:

Skladom

Kód tovaru:

TH60326

Záruka:

60 mesiacov

Prílohy:
PopisTechnické údaje

Strešný nosič THULE Evo WingBar Edge Black 7204/7212B/7212B pre CITROEN C3 Aircross

Balenie obsahuje 2 kompletné priečne nosiče najvyššej kvality s vynikajúcimi pevnostnými a aerodynamickými vlastnosťami. Thule Evo Wingbar Edge vynikajú svojim krásnym zaobleným dizajnom bez presahu tyčí.

Nosič sa dodáva v rozloženom stave. Balenie pozostáva z 3 krabičiek: 7204 - Thule Evo Rased Rail Edge (4 pätky) a hliníkových tyčí Thule Evo WingBar Black 7212B/7212B, ktoré sú balené zvlášť.

7204 - Thule Evo Rased Rail Edge: Tieto pätky strešného nosiča systemu Thule Evo sa používajú pre strechy vozidiel vybavených od výroby nadvihnutými strešnými pozdĺžnikmi (lyžinami), ktoré sú spojené so strechou vozidla v 2 alebo viacerých bodoch. Na uchytenie nosiča sa používa nerezový pogumovaný pás. Tento pás sa obtiahne okolo pozdĺžnika, upevní sa do sťahovacieho mechanizmu a pomocou pribaleného momentového imbus kľúča pevne stiahne. Všetky časti dotýkajúce sa pozdĺžnika sú z mäkkého gumenného materiálu. Gumenné časti zabraňujú nežiadúcim škrabancom a zlepšuje prilnavosť nosiča k pozdĺžniku čím prispievajú k uchyteniu. Súčasťou pätiek sú aj strunové vymedzovače, ktorú nastavia tyč do správnej polohy pred utiahnutím.  Uzamykacie krytky nosič zabepečia a doladia krásny dizajn. Maximálna nosnosť nosiča je 75 kg.

7212B/7212B - Thule WingBar Evo Black: Najnovšie hliníkové nosné Thule tyče v čiernej farbe so šírkou 80 mm, výškou 28 mm a T-drážkou po celej dĺžke profilu.

Sú vybavené novými technológiami ako:

WindDiffuser - narušuje prúdenie vzduchu, čím sa znižuje hluk a odpor pre nižšiu spotrebu paliva.

Trail Edge - tiež prispieva k znižovaniu aerodynamického odporu jasným oddelovaním vzduchu od tyče.

BoxBeam - predstavuje vnútornú štruktúru tyče, ktorá vytvára výnimočne pevnú nosnú tyč.

QuickAccess - nové gumenné testnenie T-drážky - rozdelené na 2 časti. Pri montáži príslušenstva do T-drážky nie je potrebné tesnenie odnímať.

 

NAJBLIŽŠIA PREDAJŇA

Použite mapu predajcov na vyhľadanie najbližšej predajne.  

VÝHODY PREDAJNÍ
Odporúčame našim zákazníkom navštíviť najbližieho predajcu.

Sortiment strešných nosičov,autoboxov, nosičov bicyklov patrí medzi špecifické produkty vo viacerých pohľadoch. Už základné strešné nosiče treba ladiť podľa príslušenstva, ktoré chcete prepravovať. Bicykle, batožina, lyže - každú prepravu pomocou nosných systémov si treba zladiť s modelom automobilu, aby ste sa nestretli s problémom, že neodvezieť to čo potrebujete alebo vás bude napr. strešný box obmedzovať pri otváraní zadných dverí. Preto vám odporúčame vyšpecifikovať si svoje požiadavky na prepravu a navštíviť naše partnerské predajne,kde vám odborne zdatný predajcovia poskytnú poradenstvo, služby montáže či servisu.  
V košíku sa nachádza celkom: 0 položiek, v celkovej hodnote: 0 Pokračovať >>