Strešný nosič HAKR KIT SYSTEM 0340/0002B/0241 – Wing Profil Black pre ŠKODA Octavia IV

Strešný nosič HAKR KIT SYSTEM 0340/0002B/0241 – Wing Profil Black pre ŠKODA Octavia IV

CENA: 181.00 €

Vrátane DPH
Dostupnosť:

Skladom

Kód tovaru:

SNHAW002B

PopisTechnické údaje

Strešný nosič HAKR KIT SYSTEM 0340/0002B/0241 – Wing Profil Black pre ŠKODA Octavia IV

Strešný nosič od českého výrobcu. Balenie obsahuje 2 kompletné priečne nosiče.

Priečniky sa dodávajú v rozloženom stave. Balenie pozostáva z 3 častí. 0340 - 4 nosné pätky, 0002B - 2 hliníkové tyče Wing Profil v čiernej farbe, kit 0241 - úchyty, balenie 4 kovových konzol a 4 gumičiek.

Na zloženie a montáž vám postačí pribalený imbus kľúč.

Pätky Hakr 0340 sa používajú pre autá s hladkou strechou - strechou bez predprípravy pre strešný nosič. Plastové krytky sú vybavené zámkami.

Tyče Hakr Wig Profil 0002 Black. Najnovší hliníkový profil v tvare krídla s vynikajúcou aerodynamikou. Šírka 74  mm, výška 29 mm, dĺžka 1200 mm. Profil je vybavený  20 mm širokou  T-drážkou, určenou na uchytenie príslušenstva. Koncové plastové krytky je možné jednoducho odklopiť čím získate prístup k T-drážke pre montáž a demontáž príslušenstva. Súčasťou balenia tyčí sú 2 gumové tesnenia na zakrytie T-drážky ak sa nevyužíva. V čiernej farbe.

Kit Hakr 0241 je balenie 4 kovových konzol a 4 gumičiek tvarovaných presne podľa karosérie auta.  

Nosnosť nosiča je 75 kg.

 

 

NAJBLIŽŠIA PREDAJŇA

Použite mapu predajcov na vyhľadanie najbližšej predajne.  

VÝHODY PREDAJNÍ
Odporúčame našim zákazníkom navštíviť najbližieho predajcu.

Sortiment strešných nosičov,autoboxov, nosičov bicyklov patrí medzi špecifické produkty vo viacerých pohľadoch. Už základné strešné nosiče treba ladiť podľa príslušenstva, ktoré chcete prepravovať. Bicykle, batožina, lyže - každú prepravu pomocou nosných systémov si treba zladiť s modelom automobilu, aby ste sa nestretli s problémom, že neodvezieť to čo potrebujete alebo vás bude napr. strešný box obmedzovať pri otváraní zadných dverí. Preto vám odporúčame vyšpecifikovať si svoje požiadavky na prepravu a navštíviť naše partnerské predajne,kde vám odborne zdatný predajcovia poskytnú poradenstvo, služby montáže či servisu.  
V košíku sa nachádza celkom: 0 položiek, v celkovej hodnote: 0 Pokračovať >>