Nosič bicyklov Hapro Atlas Active 4

Nosič bicyklov Hapro Atlas Active 4

CENA: 449.00 €

Vrátane DPH
Stará cena: (499.00) €
Dostupnosť:

Skladom

Kód tovaru:

34715

Záruka:

36 mesiacov

PopisTechnické údajePríslušenstvo

Nosič bicyklov na ťažné zariadenie Hapro Atlas Active 4

Hapro Atlas Active 4 je pevný a stabilný nosič vhodný pre celú rodinu. Nosič pre 4 bicykle s pekný dizajnom v dobrej cene a veľmi kvalitnom prevedení. Tento model má všetko čo dobrý nosič bicyklov má mať: Jednoduchá obsluha, ľahká montáž, ochrana ráfikov na uťahovacích remienkoch, uzamykanie, sklopná funkcia pre prístup do kufra. A elektrobicykle? Pre tento nosič, žiaden problém. 

 

Montáž je možná na každé ťažné zariadenie bez použitia náradia. Upínací systém Easy-Grip zabezpečí jednoduchú montáž. Nosič položíte na ťažné zariadenie, utiahnete ručnú uzamykaciu maticu a račňovou pákou dotiahnete nosič napevno.  Na bezproblémové uchytenie nosiča je potrebná vzdialenosť min. 65 mm od stredu gule ťažného zariadenia po zadnú časť vozidla.

 

Rám bicykla na nosič uchytíte jednoducho pomocou uzamykacíeho ramena. Max. šírka trubky rámu 72 mm.

Kolesá bicykla uchytíte na nosič pomocou silných plastových popruhov schráničom ráfiku.  Max. šírka plášťov s ráfikom je 7,6 cm / 3" palce.

Oporné rámy je možné sklopiť pre jednoduchšie uskladnenie a prevoz. Svetlá nosiča spĺňajú všetky normy, sú vybavené hmlovým a cúvacím svetlom. Preto je zástrčka elektromontáže 13 pólová. Pri použití na ťažných zariadenia so 7 pólovou zásuvkou je nutné použiť redukciu, ktorá je súčasťou balenia. Upozorňujeme, že pri použítí na 7 pólovej zásuvke nebude svietiť cúvacie svetlo.

Nosič je vybavený sklopnou funkciou pre prístup do kufra. Stačí len odistiť ručnú poistku a sklopiť. Sklopenie je možné na uhol 78°, čo postačuje pre väčšinu vozidiel.

 

Záruka 3 roky.

NAJBLIŽŠIA PREDAJŇA

Použite mapu predajcov na vyhľadanie najbližšej predajne.  

VÝHODY PREDAJNÍ
Odporúčame našim zákazníkom navštíviť najbližieho predajcu.

Sortiment strešných nosičov,autoboxov, nosičov bicyklov patrí medzi špecifické produkty vo viacerých pohľadoch. Už základné strešné nosiče treba ladiť podľa príslušenstva, ktoré chcete prepravovať. Bicykle, batožina, lyže - každú prepravu pomocou nosných systémov si treba zladiť s modelom automobilu, aby ste sa nestretli s problémom, že neodvezieť to čo potrebujete alebo vás bude napr. strešný box obmedzovať pri otváraní zadných dverí. Preto vám odporúčame vyšpecifikovať si svoje požiadavky na prepravu a navštíviť naše partnerské predajne,kde vám odborne zdatný predajcovia poskytnú poradenstvo, služby montáže či servisu.  
V košíku sa nachádza celkom: 0 položiek, v celkovej hodnote: 0 Pokračovať >>