Nosič bicyklov Atera Strada TRAIL 2

Nosič bicyklov Atera Strada TRAIL 2

CENA: 549.00 €

Vrátane DPH
Stará cena: (629.00) €
Dostupnosť:

Skladom

Kód tovaru:

022 790

Prílohy:
PopisTechnické údajePríslušenstvo

Nosič bicyklov Atera Strada Trail 2

Nový prémiový nosič bicyklov na ťažné zariadenie Atera Strada Trail 2 je výborná voľba ako skombinovať auto s nosičom a bicyklom. Ak túžite čo najskôr vyraziť na cyklopotulky po svete, so Stradou Trail 2 vám nič nestojí v ceste. V prvom rade je to bezpečný a veľmi pevný nosič s jednoduchou obsluhou. Horské, trekové, cestné bicykle, elektrobicykle, fatbiky, detské bicykle - akýkoľvek bicykel máte Strada Trail 2 je pre vás ideálne riešenie. Vysokoodolný oporný rám v čiernej farbe, moderné výrazné svetlá, hliníkové prvky, všetky časti sú krásne dizajnovo zladené a dodávajú nosiču veľmi elegantný vzhľad.

  Vlasnosti:
 • Nosič Atera Trail 2 výrobca dodáva už kompletne zložený, čiže rovno zo škatule pripravený na použitie.
 • Okuladiaci dizajn ladí s moderným dizajnom automobilov.
 • Je určený na prepravu všetkých typov bicyklov.
 • Pozície pre bicykle sú od seba 23 cm. Elektrobicykle i horské bicykle so širokými vidlicami budú mať na nosiči dostatok miesta a nebudú sa dotýkať.
 • Nosič je vhodný pre všetky veľkosti kolies s plášťami so šírkou max. do 3 palcov. Pre širšie plášte do 4 palcov je treba dokúpiť dlšie upínacie remeňe 022 735 v príslušenste.
 • Ochrana proti odcudzeniu dvojitým zamykaním. Uzamknutie nosiča o ťažné zariadenie a bicyklov na nosiči.
 • Montáž možná na každé ťažné zariadenie s intuitívnymi rýchloupínacím zariadením. Nosič položíte na ťažné a zatlačením páky nosič jednoducho upevníte. Prítlak páky je nastavovateľný otočným gombíkom.
 • Samonosná funkcia na ťažnom zariadení. Nosič už po položení na guľu ťažného zariadenia bez utiahnutia drží - nespadne. Funkcia pre jednoduché zladenie s vozidlom.
 • Držiaky rámov bicyklov sú voľne polohovateľné, pre dokonalé uchytenie bicykla.
 • Držiaky sú vybavené račňovým mechanizmom s odolným uchytávacím pásom, ktorým výnikajúco uchytíte bicykle i so stiesneným priestorom pre uchytenie. Na trhu je mnoho bicyklov (hlavne elektrobicyklov) s atypickými rámami (kostrami), kde je problematické alebo nemožné uchytit bicykel s čeľusťovými držiakmi.
 • Kompletný nosič i s naloženými bicyklami je možné sklopiť pre prístup do batožinového priestoru. Jednoducho šľiapnete na pedál a tým odistíte sklopnú funkciu.
 • Nosič tvoria prémiové a vysokopevné materiály.
 • Elektrická zástrčka-koncovka svetiel je 13 pólová. Ak máte 7 pólovú zásuvku na ťažnom zariadení, elektrickú redukiu-adapter vám pri kúpe nosiča dodáme zdarma. Stačí si ju vyžiadať pri objednávke v poznámke. 

 

NAJBLIŽŠIA PREDAJŇA

Použite mapu predajcov na vyhľadanie najbližšej predajne.  

VÝHODY PREDAJNÍ
Odporúčame našim zákazníkom navštíviť najbližieho predajcu.

Sortiment strešných nosičov,autoboxov, nosičov bicyklov patrí medzi špecifické produkty vo viacerých pohľadoch. Už základné strešné nosiče treba ladiť podľa príslušenstva, ktoré chcete prepravovať. Bicykle, batožina, lyže - každú prepravu pomocou nosných systémov si treba zladiť s modelom automobilu, aby ste sa nestretli s problémom, že neodvezieť to čo potrebujete alebo vás bude napr. strešný box obmedzovať pri otváraní zadných dverí. Preto vám odporúčame vyšpecifikovať si svoje požiadavky na prepravu a navštíviť naše partnerské predajne,kde vám odborne zdatný predajcovia poskytnú poradenstvo, služby montáže či servisu.  
V košíku sa nachádza celkom: 0 položiek, v celkovej hodnote: 0 Pokračovať >>