Nosič bicyklov Thule EasyFold XT 934 - Black

Nosič bicyklov Thule EasyFold XT 934 - Black

CENA: 899.00 €

Vrátane DPH
Stará cena: (979.00) €
Dostupnosť:

Skladom

Kód tovaru:

934101

PopisTechnické údaje

Nosič bicyklov na ťažné zariadenie Thule EasyFold XT 934 - Black Edtion !

Plne skladací, kompaktný a jednoducho použiteľný nosič bicyklov na ťažné zariadenie pre všetky typy bicyklov (aj elektrobicykle aj fat biky).

Verzia v čiernej farbe.

Skladateľný nosič pre 3 bicykle s pohodlnou montážou, manipuláciou a uskladnením.

  • Konštrukcia nosiča je vhodná taktiež na prepravu elektrobicyklov a ťažkých horských bicyklov. Prvá a druhá pozícia pre uloženie bicyklov sú od seba vzdialené  22 cm, medzi druhou a treťou pozícou je rozostup 19 cm.
  • Väčší rozostup je aj medzi držiakmi kolies čím je nosič vhodný aj pre bicykle s väčším rázvorom a to až do 130 cm.
  • Rámy bicyklov upevníte o nosič odnímateľnými čelusťovými držiakmi. Odnímateľná funcia ramien veľmi zjednodušuje výber správneho miesta úchytenia na ráme bicykla a nosiča. Úchyt sa uťahuje uzamykacou maticou, ktorá sa po utiahnutí a uzamknutí točí naprázdno a nieje možné úchyt uvoľniť. Matica je vybavená systemom Thule AcuTight - indikátorom uťahovacieho momentu. Pri dosiahnutí maximálneho momentu matica klikne.
  • Upevňovacie remienky kolies sú v tejto čiernej verzii vybavené gumennými chráničmi ráfikov. Mäkká guma chráni ráfiky kolies pred prípadným poškriabením alebo poškodením.
  • Pre prístup do batožinového priestoru vozidla je Thule EasyFold vybavený sklopnou funkciou. Jednoducho stupením na pedál sa odklopí. Nosič sa po vrátení do pôvodnej pozície automaticky zaistí.
  • Montáž je na ťažné zariadenie veľmi jednoduchá. Nosič len položíte na ťažné zariadenie, ručnou skrutkou nastavíte vhodný prítlak a len zatiahnete páku nadol. Páka je uzamykateľná.
  • Nosič je plne poskladaný. Vytiahnete z balenia a môžete rovno pripevniť na ťažné zariadenie. Okrem prítlaku páky netreba nič iné nastavovať.
  • Thule EasyFold 934 má 23 kg. Čo nie je málo, ale integrované kolieska na nosiči veľmi zjednodušujú manipuláciu. Nemusíte sa namáhať, nosič len pridvihnete za rukovať a potiahnete za sebou na kolieskach.

 

Poznámky:

- nie je vhodný pre autá s rezevou na zadných dverách.

- pre fat biky je potrebné dokúpiť dlhšie remienky - adapter Thule XXL Fatbike Wheel Straps 985

- elektrickú reduckiu z 7 pol na 13 dostanete od nás ZDARMA, stačí o ňu požiadať v poznámke.

 

 
NAJBLIŽŠIA PREDAJŇA

Použite mapu predajcov na vyhľadanie najbližšej predajne.  

VÝHODY PREDAJNÍ
Odporúčame našim zákazníkom navštíviť najbližieho predajcu.

Sortiment strešných nosičov,autoboxov, nosičov bicyklov patrí medzi špecifické produkty vo viacerých pohľadoch. Už základné strešné nosiče treba ladiť podľa príslušenstva, ktoré chcete prepravovať. Bicykle, batožina, lyže - každú prepravu pomocou nosných systémov si treba zladiť s modelom automobilu, aby ste sa nestretli s problémom, že neodvezieť to čo potrebujete alebo vás bude napr. strešný box obmedzovať pri otváraní zadných dverí. Preto vám odporúčame vyšpecifikovať si svoje požiadavky na prepravu a navštíviť naše partnerské predajne,kde vám odborne zdatný predajcovia poskytnú poradenstvo, služby montáže či servisu.  
V košíku sa nachádza celkom: 0 položiek, v celkovej hodnote: 0 Pokračovať >>