Strešný box Atera Casar XL Brilliant Black

Strešný box Atera Casar XL Brilliant Black

CENA: 549.00 €

Vrátane DPH
Dostupnosť:

Posledný vystavený kus - predajňa Žilina

Kód tovaru:

082294

Záruka:

60 mesiacov

PopisTechnické údajePríslušenstvo

Strešný box Atera Casar XL Brilliant Black

Nemecký výrobca Atera uvádza na trh nový model strešných boxov Atera Casar. Kvalita boxov Atera sa vyšvihla na najvyšší stupeň. Praktický moderný dizajn je vynikajúco zladený s aerodynamikou. Patenty otvárania a zatvárania či montáže na strešný nosič sú jedinečné a veľmu uživateľsky prívetivé. Obsluha je úplne jednouchá! Atera Casar XL s objemom 540 l je pre vás ten správny strešný box na lyžovačku či letnú dovolenku.

 

 • Výborný pre prepravu outdorevej výstroje, batožiny, či kompletnej lyžiarskej výbavy (lyže, lyžiarky, prilby). Do modelu Atera Casar XL sa zmestí 8 párov lyží do 205 cm alebo 5 snowboardov.

 • Veľmi silný a nárazu odolný syntetický materiál ABS/PMMA je vysoko rezistentný voči UV žiareniu, vďaka čomu bude strešný box po dlhé roky vyzerať ako nový.

 • Rýchloupínací čeľusťový systém Premium-Fit vám umožní box pripevniť čisto, rýchlo a jednoducho.  Vhodný je pre tyče strešných nosičov až do šírky 95 mm a výšky 35 mm. Indikátor uťahovacieho momentu vás upozorní pri dostatočnom utiahnutí kliknutím.  Ideálne a pohodlné upevnenie na takmer všetky typy strešných nosičov i so širokými aerodynaimckými tyčami ako majú Thule WingBar, Atera AeroProfil, Yakima WhispBar atď.

   

 • Box je vybavený obojstranným otváraním. Praktická funkcia boxu, ktorá vám umožní lepší prístup k prepravovaným veciam i uľahčí montáž na strešný nosič.

 

 • Novinkou je jedinečný otvárací a zatvárací mechanizmus (open & closse assist). Potiahnutím ergonomickej rukoväťe aktivujete otváracieho asistenta, ktorý veko boxu zdvihne o pár centimetrov a zmierni tlak nosných vzpier čo uľahčí otvorenie boxu. Pri zatvorení strešného boxu sa rukoväť automaticky zasunie a zvukový signál KLIK vám oznám, že box je bezpečne zatvorený.  Bezpečnosť pri tomto systéme je na 1 mieste. Ak by ste aj zabudli vybrať kľúčik a nechali zámok v otovorenej polohe, môžete si byť na 100% istý, že box sa máte bezpečne zatvorený a neotvorí sa vám za jazdy.

 

 • Strešný box vďaka zníženemu dnu zakryje tyče strešného nosiča a tým zabezpečí lepšiu aerodynamiku, tým menší odpor vzduchu a nízku hlučnosť.

 

 • Silné dvojčinné vzpery vám vďaka integrovanej silnej strune a klbu pomáhajú pri otváraní tlačením veka do otvorenej polohy a pevne ho držia otvorené.  Následne zasa pri zatváraní tlačia veko do správnej zatvorenej polohy.

 

 • Kovové výstuhy v spodnej časti zabezpečia nosnosť až 75 kg, väčšiu tuhosť a zabránia nežiadúcim vybráciám.

 

 • Výbavou boxu sú aj 3 textilné popruhy pre zabezpečenie nákladu.  

 • K strešnému boxu sú v balení 2 kľúče.

 

 • Strešné boxy Atera sú certifikované podľa prísnych noriem ISO11154 a podľa bezpečnostných predpisov TUV.

 • Záruka 5 rokov.

 

NAJBLIŽŠIA PREDAJŇA

Použite mapu predajcov na vyhľadanie najbližšej predajne.  

VÝHODY PREDAJNÍ
Odporúčame našim zákazníkom navštíviť najbližieho predajcu.

Sortiment strešných nosičov,autoboxov, nosičov bicyklov patrí medzi špecifické produkty vo viacerých pohľadoch. Už základné strešné nosiče treba ladiť podľa príslušenstva, ktoré chcete prepravovať. Bicykle, batožina, lyže - každú prepravu pomocou nosných systémov si treba zladiť s modelom automobilu, aby ste sa nestretli s problémom, že neodvezieť to čo potrebujete alebo vás bude napr. strešný box obmedzovať pri otváraní zadných dverí. Preto vám odporúčame vyšpecifikovať si svoje požiadavky na prepravu a navštíviť naše partnerské predajne,kde vám odborne zdatný predajcovia poskytnú poradenstvo, služby montáže či servisu.  
V košíku sa nachádza celkom: 0 položiek, v celkovej hodnote: 0 Pokračovať >>