Strešný nosič ATERA SIGNO RTD 048 410 pre VOLKSWAGEN Tiguan

Strešný nosič ATERA SIGNO RTD 048 410 pre VOLKSWAGEN Tiguan

CENA: 169.00 €

Vrátane DPH
Dostupnosť:

Skladom

Kód tovaru:

SNATR1061F

Záruka:

36 mesiacov

PopisTechnické údaje

Strešný nosič Atera Signo RTD 048 410

  • Veľmi kvalitný strešný nosič od nemeckého výrobcu Atera. V balení sú už zložené 2 kompletné priečne nosníky pripravené na použitie. Štýlový, elegantný nosič ladiaci s moderným dizajnom nových vozidiel.

  • Prvotriedne materiály, prepracovaný dizajn, jednoduchá a rýchla montáž na strechu auta. Signo RTD je spoľahlivý základ pre váš strešný box, nosiče bicyklov, lyží či iné príslušenstvo.

  • Pätky nosiča sú nastavovateľné. Prispôsobia sa šírke pozdĺžnika a silný kovový úchyt sa zaistí za hranu na strešných vyvýšených i integrovaných pozdĺžnikoch. Vďaka tomu je Signo RTD vhodný pre veľa typov vozidiel.

 

  • Tyče nosiča sú štvorhranné s rozmerom 32 x 22 mm. Dĺžka 1100 mm. Potiahnuté polymerovou čiernou vrstvou pre kvalitnejšie uchytenie príslušenstva. Tento typ profilu je rokmi overený. Má vysokú pevnosť a omnoho lepšiu cenu ako hliníkové profily. Na tento profil uchytíte takmer všetky strešné boxy na trhu. Pri nosičoch bicykloch a lyží je dobré si prezistiť, či montážne časti pre štvorhranný profil sú súčasťou balenia alebo sa prikupujú ako adaptéry.

 

  • Súčasťou balenia je aj momentový imbus kľúč - 6 Nm, s ktorým nosič pevne a bezpečne utiahnete. Pri dosiahnutí max. momentu kľúč hlasne zakliká.

  • Všetky časti nosiča, ktoré prichádzajú do styku s pozdĺžnikmi sú vyrovené z mäkkého materiálu, aby sa predišlo poškodeniu - poškriabaniu. Vždy pred montážou je vhodné pozdĺžniky vyčistiť, aby po utiahnutí nosiča nevznikali z prachu mikroškrabance.

  • Strešný nosič Atera Signo RTD je dimenzovaný na nosnosť 100 kg. Dôležité je dodržiavať nosnosť strechy určenú výrobcom vozidla. Tento údaj nájdete v technickom preukaze.

 

  • Uzamykanie je štandardom. Každá pätka je vybavená zámkom. 
NAJBLIŽŠIA PREDAJŇA

Použite mapu predajcov na vyhľadanie najbližšej predajne.  

VÝHODY PREDAJNÍ
Odporúčame našim zákazníkom navštíviť najbližieho predajcu.

Sortiment strešných nosičov,autoboxov, nosičov bicyklov patrí medzi špecifické produkty vo viacerých pohľadoch. Už základné strešné nosiče treba ladiť podľa príslušenstva, ktoré chcete prepravovať. Bicykle, batožina, lyže - každú prepravu pomocou nosných systémov si treba zladiť s modelom automobilu, aby ste sa nestretli s problémom, že neodvezieť to čo potrebujete alebo vás bude napr. strešný box obmedzovať pri otváraní zadných dverí. Preto vám odporúčame vyšpecifikovať si svoje požiadavky na prepravu a navštíviť naše partnerské predajne,kde vám odborne zdatný predajcovia poskytnú poradenstvo, služby montáže či servisu.  
V košíku sa nachádza celkom: 0 položiek, v celkovej hodnote: 0 Pokračovať >>