Strešný nosič HAKR 0013/0020 – FE tyč pre CADILLAC BLS

Strešný nosič HAKR 0013/0020 – FE tyč pre CADILLAC BLS

CENA: 89.00 €

Vrátane DPH
Dostupnosť:

Skladom

Kód tovaru:

SNHA0028

Prílohy:
PopisTechnické údaje

Strešný nosič 0013/0020 FE profil od českého výrobcu Hakr Brno

Ak hľadáte cenovo dostupný a kvalitný strešný nosič, na ktorý potrebujete sporadicky upevniť svoj strešný box, nosiče bicyklov, či previesť rebrík alebo akýkoľvek náklad, tak ste tu správne.

Tento nosič je na trhu už dlhší čas a jeho spoľahlivosť je overená už tisíckami zákazníkov.

Strešný nosič HV0013/HV0020 je určený pre autá so strechou vybavenou vyvýšenými  strešnými pozdĺžnikmi - lyžinami.

Balenie obsahuje 2 kompletné priečne nosiče a pozostáva z 2 škatúľ. 4 úchyty (pätky) HV0013 a 2 priečne kovové tyče HV0020.

Samotná montáž je veľmi jednoduchá. Postačí vám pribalený imbus kľúč.

Nosné 2 tyče HV0020 sú z pozinkovanej ocele. Priemer profilu je 30 x 20 mm. Po celej svojej dĺžke 120 cm sú potiahnuté plastovým návlekom v čiernej farbe. Tento návlek prispieva k lepšiemu uchyteniu príslušenstva a dotvára pekný dizajn.

4 úchyty (pätky) HV0013 sú vhodné pre vyvýšené strešné pozdĺžniky - lyžiny s priemerom od 20 do 50 mm. Časti dotýkajúce sa pozdĺžnikov majú gumenný povrch, ktorý chráni pred poškriabaním a hlavne prispeva k dokonalému uchyteniu.

Súčasťou úchytov (pätiek) nosiča sú uzamykateľné krytky. Po montáži krytky pekne ukončia dizajn úchytov a zároveň ich uzamknú.

Po montáži nosiča nezabudnite spodné drážky tyčí vyplniť pribaleným gumenným testnením. Zabránite prípadnému pískaniu nosiča.

Maximálna nosnosť nosiča je 100 kg. - Dodržujte max. nosnosť strechy určenú výrobcom vozidla.

Záruka 2 roky.

NAJBLIŽŠIA PREDAJŇA

Použite mapu predajcov na vyhľadanie najbližšej predajne.  

VÝHODY PREDAJNÍ
Odporúčame našim zákazníkom navštíviť najbližieho predajcu.

Sortiment strešných nosičov,autoboxov, nosičov bicyklov patrí medzi špecifické produkty vo viacerých pohľadoch. Už základné strešné nosiče treba ladiť podľa príslušenstva, ktoré chcete prepravovať. Bicykle, batožina, lyže - každú prepravu pomocou nosných systémov si treba zladiť s modelom automobilu, aby ste sa nestretli s problémom, že neodvezieť to čo potrebujete alebo vás bude napr. strešný box obmedzovať pri otváraní zadných dverí. Preto vám odporúčame vyšpecifikovať si svoje požiadavky na prepravu a navštíviť naše partnerské predajne,kde vám odborne zdatný predajcovia poskytnú poradenstvo, služby montáže či servisu.  
V košíku sa nachádza celkom: 0 položiek, v celkovej hodnote: 0 Pokračovať >>