Nosič bicyklov Atera Strada Vario 3

Nosič bicyklov Atera Strada Vario 3

CENA: 699.00 €

Vrátane DPH
Stará cena: (799.00) €
Dostupnosť:

Skladom

Kód tovaru:

022751

Prílohy:
PopisTechnické údajePríslušenstvo

Nosič bicyklov na ťažné zariadenie Atera Strada Vario 3

 • Atera Strada Vario 3 - luxusný skladací nosič bicyklov na ťažné zariadenie od nemeckého výrobcu Atera.
 • Tento nosič je vhodný na prepravu 3 bicyklov či elektrobicyklov.

 • Atera Strada Vario 3 upevníte pomocou uzamykacieho pákového upínania na akékoľvek ťažné zariadenie jednoducho, rýchlo a hlavne bezpečne za pár sekúnd. Výhodou je že, nosič po uložení na ťažné zariadenie bude držať už bez utiahnutia, takže nosič je jednoduché upraviť si súmerne s autom, bez toho aby vám padal na zem, a potom rýchlo zatlačením páky zaistiť.

 • Unikátne prevedenie s modernými výraznými svetlami pre lepšie osvetlenie a zvýšenie bezpečnosti.

 • Dostať sa do batožinového priestoru auta počas cesty s naloženými bicyklami? Toto ešte nebolo nikdy jednoduchšie. Stačí odistiť poistku, stupiť na pedál a nosič jednoducho odtiahnuť od auta. Medzi bicyklami a autom vznikne miesto pre pohodlnú manipuláciu s batožinou a samozrejme neobmedzuje otváranie zadných dverí. Odsunutie a odklonenie je dostatočné i na otvoreni zadných dverí veľkých vanov ako VW Transporter, Mercedes Benz V-Class ...

 • Atera Strada Vario 3 je veľmi kompaktný nosič, ktorý je možné vďaka jeho konštrukcii zložiť, čím nosič získava oveľa menšie rozmery. Vďaka zmenšeným rozmerom nieje problém nosič previesť možno v každom batožinovom priestore automobilov a nezaberá veľa miesta pri skladovaní.

Zložený rozmer: 64 / 48 / 76 cm

 • Bicykel je v nosič uchytený o kolesá a rám. Úchyty kolies majú klinový tvar a kolesá sa do nich upevňujú kvalitnými ozubenými plastovými remeňmi. Klinový tvar podložiek obmedzuje silu tlaku remienku na ráfik, čím je viac chránení proti poškodeniu (wheel protection). Kvalitnému uchyteniu prispieva račňa, ktorou remienok dotiahnete úplne nadoraz. Umiestnenie podložiek nastavíte jednoducho, zatlačením gombíka v podložkeu ju uvoľníte a potiahnete do požadovanej polohy.

 • Základná dĺžka remienkov je vhodná na plášte do 2,4 " palca. Ak máte širšie plášte do 3" či 4" palcov, je možné dokúpiť dlhšie upínacie remene v príslušenstve. Do 3" palcov stačia 30 cm dlhé, do 4" palcov 35 cm.

 

 • Odnímateľné a polohovateľné držiaky rámov bicyklov sú veľmi sofistikované. Uchytia oválne ako aj guľaté rámy bicyklov až do priemeru 80 mm plastovým popruhom vystuženým nerezovým jadrom. Súčasťou ramena je aj gumenná ochrana rámu proti poškriabianiu ako na tele úchytu tak i na popruhu. Úchyt sa doťahuje uzamykacou račňou, ktorá pri potrebnom momente preskočí na prázdno. Ideálne riešenie pre karbónové rámy. Pomocou otáčacích kĺbov držiaka bude určite jednoduché uchytiť každý bicykel.

 • Tretí bicykel sa k nosiču pripevňuje o rám k nosiču systemom bike-to-bike connection  (spojenie bicykel o bicykel).

 

 • Elektrická koncovka svetiel je 13 pólová. Takže súčasťou svetiel je i hmlové svetlo a spätné cúvacie svetlo. Pri použití redukcie pre 7 pólové zásuvky ťažných zariadení, cúvacie svetlo svietiť nebude.

 • Ak máte 7 pólovú zásuvku na vašom ťažnom zariadení, redukciu dostanete od nás zdarma. Pri internetovej objednávke uveďte v poznámke, že potrebujete redukciu na 7 pólovú zásuvku.

 

 

NAJBLIŽŠIA PREDAJŇA

Použite mapu predajcov na vyhľadanie najbližšej predajne.  

VÝHODY PREDAJNÍ
Odporúčame našim zákazníkom navštíviť najbližieho predajcu.

Sortiment strešných nosičov,autoboxov, nosičov bicyklov patrí medzi špecifické produkty vo viacerých pohľadoch. Už základné strešné nosiče treba ladiť podľa príslušenstva, ktoré chcete prepravovať. Bicykle, batožina, lyže - každú prepravu pomocou nosných systémov si treba zladiť s modelom automobilu, aby ste sa nestretli s problémom, že neodvezieť to čo potrebujete alebo vás bude napr. strešný box obmedzovať pri otváraní zadných dverí. Preto vám odporúčame vyšpecifikovať si svoje požiadavky na prepravu a navštíviť naše partnerské predajne,kde vám odborne zdatný predajcovia poskytnú poradenstvo, služby montáže či servisu.  
V košíku sa nachádza celkom: 0 položiek, v celkovej hodnote: 0 Pokračovať >>